• GİRİŞ
 • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

DERSİ AL

Reiki Uygulamaları Ücretsiz Sertifikalı Eğitim Hakkında

Reiki sembollerini gizli tutmanın, Reiki geleneğinin bir parçası olduğu söylenmektedir.Ancak, sembollere kutsal bir emanetmiş gibi bir yaklaşımda da bulunmamak gerekir.Semboller niyetinize ve Reiki enerjisine odaklanabilmeniz için sadece birer araçtır. Artık günümüzde birçok Reiki kitabında ve internette bu sembollerin çizimlerini ve mantralarını görmekteyiz. Yine de sembollerin bir hatıra eşyasında ya da şans objelerinde yani Reiki uygulamaları dışında kullanılmamasına özen gösterilmelidir. Sembollerin gücü, görünüşünden değil, uyumlama esnasında onlara bağlanan enerjiden gelir. Gizli bir gücü yoktur. Reiki Uygulamaları ücretsiz sertifikalı eğitim, size hem iş dünyasında iyi bir referans olacak, hem de bilginize bilgi katacak.

Reiki Uygulamaları Eğitimi Size Ne Katacak?

Reiki fiziksel,psikolojik,zihinsel sorunların çözümlenmesine yardım etmesi ve diğer pozitif etkileri hem iş yaşamında hem duygusal yaşamınızda hem de sosyal ilişkilerinizde sizi destekleyecek ve çok daha mutlu bir insan olmanıza yardım edecektir. Reiki bilinçaltınızdan kaynaklanan sorunları tedavi eder.Reiki kendiniz için daha doğru ve iyi olanı bulmanıza yardım eder.Reiki enerji vererek sizi dinçleştirir ve yaşlanma etkilerini azaltır.Reiki psikolojik rahatsızlıklarda, fobilerde ve depresyonda olumlu sonuçlar verir. Reiki sevgi ve ilgi duygularınızı artırır ve duygusal ilişkilerinize olumlu katkısı olur.

Reiki Uygulamaları İş Olanakları

Hoteller, spor salonları, çzel Rehabilitasyon merkezleri, fizyo-terapi Merkezlerinde, animasyon etkinlikleri ve Reiki eğitim merkezlerinde çalışma olanakları vardır. Ayrıca online Reiki Uygulamaları Kursu sonunda Reiki Uygulamaları Başarı Belgesi alarak başarınızı kanıtlayabileceksiniz.

Reiki Uygulamaları Sertifikası

Eğitim sonunda Reiki Uygulamaları Başarı Sertifikası verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayla yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilirsiniz. Başarı sertifikanızı Reiki Uygulamaları interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz.

Reiki Uygulamaları Kurs Süresi

Reiki Terapisi uzaktan eğitimi serbest zamanlı olarak 8 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 8 gün içerisinde dilediğiniz zamanda sisteme giriş yaparak eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Sisteme dilediğiniz zamanda özgürce giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Ders Konuları

Reiki’nin Budist Geçmişi Detaylar 00:04:00
Reiji-Ho Detaylar 00:05:00
Nefes Detaylar 00:04:00
İyileştirme Teknikleri Detaylar 00:17:00
Sinirlerle ilgili rahatsızlıklar Detaylar 00:05:00
Sindirim organları ile ilgili rahatsızlıklar Detaylar 00:04:00
Metabolizma ve Kan ile ilgili rahatsızlıklar Detaylar 00:02:00
Yaralar ve deri rahatsızlıkları Detaylar 00:02:00
Çocuk Ve Kadın hastalıkları Detaylar 00:02:00
Bulaşıcı hastalıklar Detaylar 00:03:00

Ders Yorumları

4

4
1 yıldız
 • 5 Yıldız0
 • 4 Yıldız1
 • 3 Yıldız0
 • 2 Yıldız0
 • 1 Yıldız0
 1. Reiki Eğitim

  4

  Daha önce 2.kademe Reiki eğitim almıştım. Bunun üzerine AkademiDünya’dan aldığım Reiki eğimi çok iyi.

  Teşekkürler.

DERSİ AL

Öğretmen

726 KAYITLI ÖĞRENCİ

Başka Ders Ara