• GİRİŞ
 • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

DERSİ AL

Problem Çözme Ücretsiz Sertifikalı Eğitim Hakkında

Gittikçe karmaşıklaşan toplum yapısı, teknolojik gelişmeler, siyasi, sosyal ve ekonomik krizler bireyleri ve organizyonları problemli durumlarla karşılaştırmaktadır.Günlük yaşamımızda ve profesyonel iş hayatımızda sürekli olarak karşımıza çıkan bu problemleri hızlı ve etkili çözebilmek için çaba göstermemiz gerekmektedir. Bireysel mutluluğumuz, profesyonel kariyerimiz, çevremizle uyum ve bütünlük içinde olmamız bu problemleri çözüp çözememizle yakından ilgilidir. Problem çözme insanın bilgi, deneyim sezgi ve yeteneklerini uyum içinde kullanması gereken bir süreçtir.Başarı, kişilerin günlük hayatta ve iş hayatında karşı karşıya kaldıkları problemlerin esiri olmadan, problemi akılcı bir yaklaşımla analiz etmelerine ve problemi yaratan nedenleri, gerçekçi olarak belirleyip çözmelerine bağlıdır. Problem Çözme ücretsiz sertifikalı eğitim, size hem iş dünyasında iyi bir referans olacak, hem de bilginize bilgi katacak.

Problem Çözme Eğitimi Size Ne Katacak?

Problem Çözme online eğitimi Organizasyon içinde oluşan problemi belirleyip tanımlayabileceksiniz.Problemi doğru ve kısa sürede çözebileceğiniz tekniği tespit edebileceksiniz.Problem çıkmasını engelleyebileceksiniz veya çıkan sorunları çözebileceksiniz.

Problem Çözme İş Olanakları

Karşılaştığı problemleri etkili ve hızlı çözebilen kurumlar en dinamik ve rekabetçi özelliklere sahip olanlardır. Bu nedenle kurumların yaşadığı sorunların çözümünde, her kademeden çalışanın katkısından yararlanmak gerekir. Yani, bir kurumdaki en üst düzey yönetici de, en alt düzeydeki çalışanda örgüt içindeki birçok problemin çözümüne katkıda bulunmak zorundadır.Ayrıca online Problem Çözme Kursu sonunda Problem Çözme Başarı Belgesi alarak başarınızı kanıtlayabileceksiniz.

Problem Çözme Sertifikası

Eğitim sonunda Problem Çözme Başarı Sertifikası verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayla yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilirsiniz. Başarı sertifikanızı Problem Çözme interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz.

Problem Çözme Kurs Süresi

Problem Çözme uzaktan eğitimi serbest zamanlı olarak 7 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde dilediğiniz zamanda sisteme giriş yaparak eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Sisteme dilediğiniz zamanda özgürce giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Ders Konuları

Problem Detaylar 00:09:00
Problem Çözme Teknikleri Detaylar 00:10:00

Ders Yorumları

5

5
1 yıldız
 • 5 Yıldız1
 • 4 Yıldız0
 • 3 Yıldız0
 • 2 Yıldız0
 • 1 Yıldız0
 1. Problem Çözme

  5

  Daha öncede bir kaç kez duyduğum tekniklerden bahseden bir anlatımdı. Uygulandığı takdirde gerçekten çok işe yarayan ve gerçekten yararlı bir eğitim olduğunu düşünüyorum.

DERSİ AL

Öğretmen

886 KAYITLI ÖĞRENCİ

Başka Ders Ara