• GİRİŞ
 • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

DERSİ AL

Stres Yönetimi Ücretsiz Sertifikalı Eğitim Hakkında

Stres hayatın bir gerçeğidir. Ama stres genellikle olumsuz bir şey olarak düşünülür. Aşırı stres,insanı iş göremeyecek bir  duruma getirip, ciddi sorunlar da yaratabilir. Ancak stresin olumlu bir yanı da vardır. Herkes için değişebilen ama belirli dozda stres, varoluşun olumlu bir özelliğidir ve etkili bir işleyiş için gereklidir. Bu tür stres organizmada fiziksel ve ruhsal gelişmelere, büyümeye ve olgunlaşmaya yol açar.Olumlu ve olumsuz stres arasındaki farklılık,kişinin stres oluşturucu olay ya da ortamı nasıl algıladığına ve onunla nasıl başa çıktığına bağlıdır. Stres Yönetimi ücretsiz sertifikalı eğitim, size hem iş dünyasında iyi bir referans olacak, hem de bilginize bilgi katacak.

Stres Yönetimi Eğitimi Size Ne Katacak?

Stres Yönetimi online eğitiminin genel amacı,zaman ve stres kavramını harmanlayıp zamanı stressiz şekilde kullanmayı sağlarken buna bir çeşit beden terbiyesi de diyebiliriz. Bu eğitimi zamanı doğru kullanmayan insanlar tercih edebileceği gibi, sadece yoğun stresle çalışan/yaşayan insanların bu sorununu çözümleyebileceği ve günlük hayata uygulayabilmesi temel amaçtır.

Stres Yönetimi İş Olanakları

Günümüzde her insanın belirli belirsiz sorunları vardır, bu bazen maddi bazen manevi olabilir. Ancak şu bir gerçek manevi düzen olmadan maddi düzenin fazla anlamı yoktur.Stres Yönetimi koçları bu insanlar için yol göstericidir. Birçok insan artık yaşam koçlarına ihtiyaç duymaktadır ve bu meslek dalı oldukça geniş olup birçok yerde iş yapabilmektedirler. Ayrıca online Stres Yönetimi Kursu sonunda Stres Yönetimi Başarı Belgesi alarak başarınızı kanıtlayabileceksiniz.

Stres Yönetimi Sertifikası

Eğitim sonunda Stres Yönetimi Başarı Sertifikası verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayla yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilirsiniz. Başarı sertifikanızı Stres Yönetimi interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz.

Stres Yönetimi Sağlığı Kurs Süresi

Stres Yönetimi uzaktan eğitimi serbest zamanlı olarak 1 hafta sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 1 hafta içerisinde dilediğiniz zamanda sisteme giriş yaparak eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Sisteme dilediğiniz zamanda özgürce giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Ders Konuları

Stres Oluşumu Detaylar 00:01:00
Stres Nedenleri Detaylar 00:09:00
Başa Çıkma Yolları Detaylar 00:02:00
Stres Yönetimi Detaylar 00:01:00

Ders Yorumları

4

4
1 yıldız
 • 5 Yıldız0
 • 4 Yıldız1
 • 3 Yıldız0
 • 2 Yıldız0
 • 1 Yıldız0
 1. Başarılı

  4

  Eğitim içeriği başlangıç seviyesine uygun, kolay anlaşılır şekilde oluşturulmuş.

DERSİ AL

Öğretmen

760 KAYITLI ÖĞRENCİ

Başka Ders Ara