• GİRİŞ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

DERSİ AL

Halk Oyunları Ücretsiz Sertifikalı Eğitim Hakkında

Turizm sektöründe yer alan konaklama işletmelerinde eğlence hizmetleri önemli bir fonksiyon kazanmıştır. Bu bölümün iyi bir hizmet vermesi, animatörlüğü meslek edinmiş kişilerin başarılı olmasına bağlıdır.Alacağınız bu eğitim ile eğlence hizmetleri alanında, ülkemizin folklorik değerlerinden biri olan Türk halk oyunlarını yapabilme bilgi ve becerisini kazanabileceksiniz. Bu bilgi ve beceriler sayesinde kültürümüzün bir parçası olan Türk halk oyunlarını yerli, yabancı tüm insanlara doğru olarak aktarabileceksiniz. Böylece kültürümüze de sahip çıkmış olacaksınızHalk Oyunları ücretsiz sertifikalı eğitim, size hem iş dünyasında iyi bir referans olacak, hem de bilginize bilgi katacaktır.

Halk Oyunları Eğitimi Size Ne Katacak?

Online Halk Oyunları ücretsiz sertifikalı eğitim ile Böylelikle bu eğitim ile Halk Oyunları öğrenerek uygulamaya bir adım önde başlayabilirsiniz.Eğlence hizmetleri departmanında gösterilerde Türk halk oyunlarının temel kural ve adımlarını ullanılabileceksiniz. Eğlence hizmetleri departmanında gösterilerde sergilenecek Türk halk oyunlarına ait örneklemeler
hazırlayabileceksiniz. Halk oyunlarının eğlence hizmetleri alanındaki yeri ve önemini öğrenecek,animatörlük mesleğinde daha da ilerleyebileceksiniz. Bu eğitimde Türk halk oyunlarını tanımak, bilgi sahibi olmak dışında, halk oyunlarınısahneye uyarlayacak ve örnekleme yapabileceksiniz.

Halk Oyunları İş Olanakları

Kültürel organizasyonlarda, etkinlik düzeyen kuruluşların özel günlerinde, dans topluluklarında, özel tiyatrolar gibi yerlerde kişilerin iş imkanı bulabilme ihtimali yüksektir. Günümüzde, hızlı yozlaştırılan kültürümüze sahip çıkabilmek için, folklorün (halk bilimi) bir alt dalı olan halk oyunları konusunda doğru bilgiye sahip, becerikli ve işini seven insanlara ihtiyacı vardır. Halk Oyunları Kursu sonunda Halk Oyunları Başarı Belgesi alarak başarınızı kanıtlayabileceksiniz.

Halk Oyunları Masajı Sertifikası

Eğitim sonunda Halk Oyunları Başarı Sertifikası verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayla yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilirsiniz. Başarı sertifikanızı Halk Oyunları interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz.

Halk Oyunları Kurs Süresi

Halk Oyunları uzaktan eğitimi serbest zamanlı olarak 3 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 3 gün içerisinde dilediğiniz zamanda sisteme giriş yaparak eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Sisteme dilediğiniz zamanda özgürce giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz

Ders Konuları

Halk Oyunları Detaylar Ücretsiz Eğitim 00:08:00
2.Halk Oyunları Örneklendirme Detaylar Ücretsiz Eğitim 00:07:00

Ders Yorumları

YOK

yıldız
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

DERSİ AL

Öğretmen

177 KAYITLI ÖĞRENCİ

Başka Ders Ara