• GİRİŞ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

DERSİ AL

Çocukla İletişim Ücretsiz Sertifikalı Eğitim Hakkında

İletişim yaşamamızın tüm alanlarında insanlar için büyük önem taşır. Kişi, karşısındaki kişinin kendisini anlamadığını düşündüğü zaman mutsuz ve hırçın olur. Bu nedenden dolayı hem konuşarak hem de beden dilini doğru kullanarak kendini ifade etmeye çalışır. Sağlıklı iletişimin olduğu yerde gelişme ve ilerleme sağlanır. İyi bir iletişimin olduğu yerde destek olma ve paylaşma vardır. Anne-baba ve çocuk arasında sağlıklı iletişim sağlanmadığında çocuklar ebeveyne karşı güvensizlik duyar ve sağlıksız ilişkiler içine girerler. Zamanla çocuk bu negatif özelliklerini yaşadığı ortama da yansıtır. Çocukla İletişim ücretsiz sertifikalı eğitim, size hem iş dünyasında iyi bir referans olacak, hem de bilginize bilgi katacaktır.

Çocukla İletişim Eğitimi Size Ne Katacak?

Online Kozmetik ücretsiz sertifikalı eğitim ile iletişimin tanımı, türleri, yöntemleri, iletişimde görünüş ve davranışın önemini, iş hayatında iletişimle ilgili bilgi ve becerileri öğrenip uygulayabileceksiniz. Ayrıca çocuğun problemlerin çözüme kavuşturmada çocukla iletişimin önemini anlayabilecek ve sorunların çözümüne yönelik etkinlikler hazırlayabileceksiniz. Böylelikle bu eğitim ile Çocukla İletişim ücretsiz sertifikalı eğitim öğrenerek uygulamaya  bir adım önde başlayabilir ve hayatınız için çok önemli bir adım atabilirsiniz..

Çocukla İletişim İş Olanakları

kazandıkları yeterlikler doğrultusunda Okullarda eğitim süreçlerinin daha verimli olması için çalışmalar yürütebilirler. Eğitim konularında, materyallerinde veya genel olarak süreçte hata varsa düzeltilmesi için görev alabilirler. Çocukların okulla ilgili problemlerine (uyumsuzluk, başarısızlık, isteksizlik, disiplin suçları gibi) çözüm arayabilirler. Üstün zeka veya zeka geriliği gibi az rastlanır durumlarda çocukların uyum problemlerini inceler, araştırır, çözüm üretmeye çalışırlar. Çocukları olumlu davranışlara sevk etme, hayata hazırlama ve olumsuz davranışlardan uzaklaştırma gibi sorumlulukları vardır. Çocukla İletişim Kursu sonunda Çocukla İletişim Başarı Belgesi alarak başarınızı kanıtlayabileceksiniz.

Çocuk İletişim Sertifikası

Eğitim sonunda Çocukla İletişim Başarı Sertifikası verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayla yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilirsiniz. Başarı sertifikanızı Çocukla İletişim interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz.

Çocukla İletişim Kurs Süresi

Çocukla İletişim uzaktan eğitimi serbest zamanlı olarak 5 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 5 gün içerisinde dilediğiniz zamanda sisteme giriş yaparak eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Sisteme dilediğiniz zamanda özgürce giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Ders Konuları

Çocukla İletişim -1
İletişim Detaylar 00:07:00
Çocuk Gelişiminde İletişim Detaylar 00:05:00
Çocuğun Sorununu Çözme Detaylar 00:04:00
Çocukla İletişim -2
İnsan İlişkileri Detaylar 00:10:00
İş Hayatında İnsan İlişkileri Detaylar 00:06:00

Ders Yorumları

YOK

yıldız
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

DERSİ AL

Öğretmen

526 KAYITLI ÖĞRENCİ

Başka Ders Ara