• GİRİŞ
 • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

DERSİ AL

Pazarlama ve Satış Teknikleri Ücretsiz Sertifikalı Eğitim Hakkında

Günümüzde artık tüm dünyada alışveriş müşteri odaklı hâle gelmiştir. Bunun anlamı müşteri kraldır demektir. Rekabetin artması ve müşterinin alışveriş yapabileceği merkezlerin çoğalması müşteriyi zor bulunur hâle getirmiştir. Bu da alışveriş mağazasının müşteriyi kazanabilmesi için; memnun etmesi, isteklerini dikkate alması ve kendisine hoş davranması gerekliliğini ve müşteri odaklı satışı ön plana çıkarmıştır. Böyle bir stratejide müşteri ile yüz yüze olan satış elemanının müşteriye tavrı çok önemlidir. Satış elemanının; mağazanın satış grafiğinin yüksek ya da düşük olmasında önemli bir rolü vardır. Müşteri alışveriş yaparken,kendisine gösterilen davranış şekline göre tekrar aynı mağazadan alışveriş yapıp yapmayacağına karar verecektir. Kendisine hoş davranılmayan bir mağazaya alışveriş amaçlı asla tekrar gelmeyecektir. Pazarlama ve Satış Teknikleri ücretsiz sertifikalı eğitim, size hem iş dünyasında iyi bir referans olacak, hem de bilginize bilgi katacak.

Pazarlama ve Satış Teknikleri Eğitimi Size Ne Katacak?

Pazarlama ve Satış Teknikleri online eğitiminin genel amacı,Satış yaparken alternatif ve kombine satış tekniklerini ve diğer satış tekniklerini uygulayabileceksiniz.Müşteriye sattığınız ürünle ilgili danışmanlık hizmeti verebileceksiniz.Satış sonrası hizmetlerle ilgili işlemleri yapabileceksiniz.

Pazarlama ve Satış Teknikleri İş Olanakları

Pazarlamacılık ülkemizde hızla gelişmekte olan bir hizmet alanıdır. Pazarlama şirketlerinde; pazarlama programcısı ve araştırmacı, işyerlerinde satış elemanı, şirketlerde pazarlamacı olarak iş bulabilirler. Bu alanda çalışmak isteyenler için iş alanı çok geniştir. Pazarlama hizmetlerinin sunulduğu, özel sektöre ait kurum ve kuruluşlarda görev alabilirler. Bayanların bu meslekte çalışma oranları oldukça yüksektir. Yabancı dil bilenler uluslararası pazarlama şirketlerinde dolgun ücretle çalışabilmektedirler. Ayrıca online Pazarlama ve Satış Teknikleri Kursu sonunda Pazarlama ve Satış Teknikleri Başarı Belgesi alarak başarınızı kanıtlayabileceksiniz.

Pazarlama ve Satış Teknikleri Sertifikası

Eğitim sonunda Pazarlama ve Satış Teknikleri Başarı Sertifikası verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayla yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilirsiniz. Başarı sertifikanızı Pazarlama ve Satış Teknikleri interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz.

Pazarlama ve Satış Teknikleri Kurs Süresi

Pazarlama ve Satış Teknikleri uzaktan eğitimi serbest zamanlı olarak 5 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 5 gün içerisinde dilediğiniz zamanda sisteme giriş yaparak eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Sisteme dilediğiniz zamanda özgürce giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Ders Konuları

Satış Teknikleri Detaylar 00:06:00
Danışmanlık Hizmetleri Detaylar 00:03:00
Satış Sonrası Hizmetleri Sağlamak Detaylar 00:02:00

Ders Yorumları

5

5
4 yıldız
 • 5 Yıldız4
 • 4 Yıldız0
 • 3 Yıldız0
 • 2 Yıldız0
 • 1 Yıldız0
 1. kaynak değerlendirme

  5

  Kaynak açısından değerlendirecek olursak kısa ve öz tutulması çok güzel olmuş

 2. Değerlendirme

  5

  Satış Teknikleri konusu gayet başarılı.
  Keşke sertifika .pdf veya .jpg olarak indirilebiliyor olsaydı 🙂

 3. 5

  Aldığım bilgilerden çok memnun kaldım çok teşekkür ederim 🙂

 4. Merhaba

  5

  Eğitimleri aldığım günden beri çok ama çok mutluyum gerçekten insanı geliştiriyor

DERSİ AL

Öğretmen

754 KAYITLI ÖĞRENCİ

Başka Ders Ara