• GİRİŞ
 • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

DERSİ AL

Girişimci Fikirler ve İş Kurma Ücretsiz Sertifikalı Eğitim Hakkında

Günümüzde gelişmiş ülkelerde her yıl milyonlarca iş fikri, girişim ve şirket olarak kurulmakta, hatta bu girişimler zamanla gelişip global şirketlerin temelini oluşturacak kadar büyümektedir. Girişimcilik eğitim almış kişiler de toplumun ihtiyacı olan ürünleri üreterek ve hizmet ederek ticaret yapar. Bu eğitimle kazanç elde etmeyi amaçlayacak ve bu amaçla kendi işletmesini kurmak için harekete geçebileceksiniz. Girişimcilik eğitimi ile başarılı ve uygulanabilir iş fikirleri üretebilir, bu konuda gerekli olan bilgileri kendinize kazandırabilirsiniz. Girişimci Fikirler ve İş Kurma Ücretsiz Sertifikalı Eğitim, size hem iş dünyasında iyi bir referans olacak, hem de bilginize bilgi katacak.

Girişimci Fikirler ve İş Kurma Eğitimi Size Ne Katacak?

Girişimcilik online eğitimi ile başarılı ve uygulanabilir iş fikirlerini belirleyebileceksiniz. Şirketleri yapı ve kuruluşları açısından sınıflandırarak, özelliklerini anlayabileceksiniz. İş kurma sürecinde ihtiyaç duyulan çalışma programını tasarlayabilecek, hazırlıkları sağlıklı bir şekilde tamamlayabilmek için iş planı yapabileceksiniz. Fikrinizi işe dönüştürmek için gerekli aşamaları sıralı bir şekilde uygulayabilecek ve işletmenin ayakta kalabilmesi, kapasitenin geliştirilebilmesi için bu gerekli çalışmaları yapabileceksiniz. Ayrıca iş hukuku ile ilgili hükümleri öğrenerek işletmenizi yasal olarak doğru biçimde yönetebileceksiniz.

Girişimci Fikirler ve İş Kurma İş Olanakları

Girişimci Fikirler ve İş Kurma Ücretsiz Sertifikalı Eğitim alan kişiler, girişimci ruhu sahibi insanlar vizyon sahibi, yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen insanlar oldukları için günümüzde bu tarz insanlar büyük şirketlerde sıkça aranır. Girişimci faaliyetlerini desteklemeyi ve arttırmayı hedefleyen ve bu yönde donanımlı, eğitim görmüş insanlara gereksinim duyan kamu kurumlarında çalışma imkanı bulabilirler. Ekibine liderlik yaparak, zamanını kendisi programlayıp işlerini kendi yönetebilir. Girişimci fikirler ve iş kurma eğitimini tamamlamış katılımcılarımız farklı üretim ve hizmet sektörlerinde yeni iş kurabilir veya kurulmuş olan aile şirketlerinin kurumsallaşmaları konusunda çalışabilirler. Kurumsal girişimcilik faaliyetlerinde bulunmayı amaçlayan kurumsal şirketlerde, bu şirketlerin girişimci ve inovasyon sahibi çalışan ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla istihdam edilebilirler. Ayrıca online Girişimci Fikirler ve İş Kurma Kursu sonunda Girişimci Fikirler ve İş Kurma Başarı Belgesi alarak başarınızı kanıtlayabileceksiniz.

Girişimci Fikirler ve İş Kurma Sertifikası

Eğitim sonunda Girişimci Fikirler ve İş Kurma Başarı Sertifikası verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayla yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilirsiniz. Başarı sertifikanızı Girişimci Fikirler ve İş Kurma interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz.

Girişimci Fikirler ve İş Kurma Kurs Süresi

Girişimci Fikirler ve İş Kurma uzaktan eğitimi serbest zamanlı olarak 7 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde dilediğiniz zamanda sisteme giriş yaparak eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Sisteme dilediğiniz zamanda özgürce giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Ders Konuları

Girişimcilikte Temel Kavramlar Detaylar 00:07:00
İş Fikri Oluşturma Detaylar 00:04:00
İşletme Kurma Detaylar 00:07:00
Mesleki Becerileri Geliştirme Detaylar 00:06:00

Ders Yorumları

5

5
1 yıldız
 • 5 Yıldız1
 • 4 Yıldız0
 • 3 Yıldız0
 • 2 Yıldız0
 • 1 Yıldız0
 1. GİRİŞİMCİLİK

  5

  Girişimcilik sadece sertifikadan ibaret değil. Günlük yaşantımızı her türlü etkileyecek konulardan biridir. onun için öncelikli bir yaşamda iş hayatında ben işimin patronu olmak istiyorum düşünüyorsan öncelikle iyi bir girişimcilik eğitime ihtiyaç vardır. Saygılarımla Riyad Turunç

DERSİ AL

Öğretmen

614 KAYITLI ÖĞRENCİ

Başka Ders Ara