• GİRİŞ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

DERSİ AL

Zaman Yönetimi Ücretsiz Sertifikalı Eğitim Hakkında

Zaman paha biçilmez bir kaynaktır. Belirli bir ritimle amansızca akar gider. Geçen zamanı geri döndüremeyiz. Zaman demokratik bir şekilde paylaşılan bir kaynaktır. Hepimizin günde 24 saati, her haftada yedi günü vardır. Zamani satın alamayız, biriktiremeyiz, ödünç alamayız, çalamayız, hiç bir şekilde değistiremeyiz. Tek yapabileceğimiz sahip olduğumuz zamanı en iyi şekilde değerlendirmektir. Zaman Yönetimi ücretsiz sertifikalı eğitim, size hem iş dünyasında iyi bir referans olacak, hem de bilginize bilgi katacak.

Zaman Yönetimi Eğitimi Size Ne Katacak?

Zaman; öncelikler doğrultusunda kullanılırsa kontrol altına alınabilir. Önceliklerin belirlenmesi, zamanı planlamada ilk adımdır. Yaşam, yapmak istenen ve yapmak zorunda olunan eylemlerden oluşur. Çoğu zaman bu ikisi arasında seçim yapmak zordur. Öğrenciler de eğlence ile öğrenci olmanın gerekleri arasında çelişki yaşarlar. Böyle durumlarda öğrenci kendine şu soruları sormalıdır: “Benim için bu etkinlikler içinde önemlisi hangisidir? Hangi etkinliklerden vazgeçebilirim? En az önemli olan etkinlikler nelerdir?” Bu sorulara cevap verilerek, öncelik sıralaması yapılabilir. Zaman yönetimi eğitimi sayesinde düzeninizi kurabilecek, hedeflerinizi berlirleyebilecek, etkili planlar yapacak ve iradenizi koruyabileceksiniz.

Zaman Yönetimi İş Olanakları

Günümüzde tüm şirketlerde zamanın değerlendirme şekilleri oldukça önemsenmektedir. Kısıtlı saatler içerisinde gereken performansı verebilmek için bu tarz sertifikalı eğitimler alan bireyler her sektör için aranan kişiler olmuşlardır. Zaman Yönetimi Kursu sonunda Zaman Yönetimi Başarı Belgesi alarak başarınızı kanıtlayabileceksiniz.

Zaman Yönetimi Sertifikası

Eğitim sonunda Zaman Yönetimi Başarı Sertifikası verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayla yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilirsiniz. Başarı sertifikanızı Zaman Yönetimi interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz.

Zaman Yönetimi Kurs Süresi

Zaman Yönetimi uzaktan eğitimi serbest zamanlı olarak 4 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 4 gün içerisinde dilediğiniz zamanda sisteme giriş yaparak eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Sisteme dilediğiniz zamanda özgürce giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Ders Konuları

Zaman Kavramı Detaylar 00:09:00
Zaman Yönetimi Kavramı Detaylar 00:33:00
Zaman Tuzakları Detaylar 00:28:00
Zaman Yönetimi Konsepti Detaylar 00:23:00

Ders Yorumları

YOK

yıldız
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

DERSİ AL

Öğretmen

796 KAYITLI ÖĞRENCİ

Başka Ders Ara