• GİRİŞ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

DERSİ AL

Proje Hazırlama Ücretsiz Sertifikalı Eğitim Hakkında

Günümüzde bilgi gücünün her türlü alana hakim olması, diğer deyimiyle bilgi / iletişim çağında bulunuyor olmamız, bilgi gereksiniminin önemini daha da arttırmaktadır. Bu sebeple amaç, tüm alanda ihtiyaç duyulan bilgiyi mümkün olan en kısa sürede elde etmeyi ve geleceğe daha vizyon sahibi hazırlanıyor olmamızı gerektiriyor. Alacağınız bu eğitim size bilgiye ulaşma, veri toplama, bilgiyi kullanma, problem çözme, öğrenmeyi öğrenme yani proje hazırlama deneyimini kazandırmayı amaçlamaktadır. Proje Hazırlama ücretsiz sertifikalı eğitim, size hem iş dünyasında iyi bir referans olacak, hem de bilginize bilgi katacak.

Proje Hazırlama Eğitimi Size Ne Katacak?

Proje Hazırlama online eğitimi Öğrenme ihtiyaçlarınızı bularak öğrenme yollarını öğrenecek ve kendi öğrenme sürecinizi planlayabileceksiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda doğru yöntemleri kullanarak spesifik bir şekilde bilgi / veri toplayabileceksiniz. Topladığınız bilgileri ve verileri ihtiyacınıza uygun kullanabileceksiniz. Problemleri kavrayarak problem çözme yöntemlerini baştan sona öğrenecek, karşılaştığınız problem durumuna uygun proje hazırlayabileceksiniz. Yani ihtiyacınız olan ortam sağlandığında karşılaştığınız problem çerçevesinde uygun adımları kullanarak elde ettiğiniz bilgi ve verilerle proje hazırlama için bilgi becerileri kazanacaksınız.

Proje Hazırlama İş Olanakları

Proje hazırlama eğitimi almış kişiler, proje yönetici olarak işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, idari ve mali süreçlerin karar ve uygulama adımlarını kontrol altında tutan, temel olarak proje koordinasyonunda ve paydaşlarla iletişimin sağlanmasını, toplantıların düzenlenmesi ve yönetilmesinden, inceleme ve faaliyet planı takibini yapabilecektir. Şirketler / KOBİ’ler için ihtiyaç duyulan iş planı hazırlayabilir, proje yazıp hazırlayabilir ve uygulayabilirler. Ayrıca online Proje Hazırlama Kursu sonunda Proje Hazırlama Başarı Belgesi alarak başarınızı kanıtlayabileceksiniz.

Proje Hazırlama Sertifikası

Eğitim sonunda Proje Hazırlama Başarı Sertifikası verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayla yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilirsiniz. Başarı sertifikanızı Proje Hazırlama interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz.

Proje Hazırlama Kurs Süresi

Proje Hazırlama uzaktan eğitimi serbest zamanlı olarak 7 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde dilediğiniz zamanda sisteme giriş yaparak eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Sisteme dilediğiniz zamanda özgürce giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Ders Konuları

Öğrenmeyi Öğrenme Detaylar 00:07:00
Problem Çözme Detaylar 00:05:00
Bilgi, Veri Toplama Detaylar 00:03:00
Bilgileri, Verileri Kullanma Detaylar 00:04:00
Proje Geliştirme Detaylar 00:07:00

Ders Yorumları

YOK

yıldız
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

DERSİ AL

Öğretmen

853 KAYITLI ÖĞRENCİ

Başka Ders Ara