• GİRİŞ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

DERSİ AL

Mankenlik Ücretsiz Sertifikalı Eğitim Hakkında

Mankenlik günümüzde mankenlik mesleği sadece konfeksiyon alanıyla sınırlı kalmamaktadır. Konfeksiyon alanında faaliyet gösteren, büyük üretici firmaların yanısıra her türlü ürün ve hizmetin tanıtımında da mankenler yer almaktadır. Mankenlik alanıyla ilgili iş ortamınızda olumlu çalışmalar yapabilmek, mankenlik hizmetleri alanında başarılı iletişim sağlayabilmek için mankenlik modülü size rehber olacaktır. Mankenlik  ücretsiz sertifikalı eğitim, size hem iş dünyasında iyi bir referans olacak, hem de bilginize bilgi katacak.

Mankenlik Eğitimi Size Ne Katacak?

Online Mankenlik ücretsiz sertifikalı eğitim ile firmaların hazırladığı defilede giyeceği kıyafetlerin seçimini yapabilir, koreografla birlikte, provaya ve seyirciye sunulacak defilenin ön uygulamasını yapar, mevsime ve en son modaya göre hazırlanan elbiseleri defile salonlarında, alıcı firma yetkililerinin önünde, müzik eşliğinde, kendine özgü yürüyüş, duruş ve dönüşlerle sunar, poster ve katalog çekimlerine katılır reklam ve tanıtım filmlerinde yer alır.

Mankenlik İş Olanakları

Mankenlik, konfeksiyon alanında faaliyet gösteren, büyük üretici firmaların artması ile her türlü ürün ve hizmetin tanıtımında da mankenlerden yararlanılmasının yaygınlaşması; mankenlerin iş bulma olanaklarını arttırmaktadır. Meslekte bayanların iş bulma şansları daha yüksektir. Manken ajansları, manken ve manken adaylarına kısa süreli eğitim programları sunarlar. Öte yandan, bu meslekte başarılı olabilmenin en önemli etkenlerinden birisi de, mankenlerin kendilerini yetiştirme çabalarıdır.Mankenler; mayo, kürk, deri, iç çamaşırı, spor giyim vb. gibi belirli kıyafetlerin sunulması yönünde uzmanlaşabilirler; reklam filmi çevirme, fotomodellik gibi çalışmalara ağırlık verebilirler Ayrıca online Mankenlik Kursu sonunda Mankenlik Başarı Belgesi alarak başarınızı kanıtlayabileceksiniz.

Mankenlik Sertifikası

Eğitim sonunda Mankenlik Başarı Sertifikası verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayla yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilirsiniz. Başarı sertifikanızı Mankenlik interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz.

Mankenlik Kurs Süresi

Mankenlik uzaktan eğitimi serbest zamanlı olarak 7 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde dilediğiniz zamanda sisteme giriş yaparak eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Sisteme dilediğiniz zamanda özgürce giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Ders Konuları

Manken Detaylar 00:05:00
Dünya ve Türkiye’de Manikenlik Sektörü Detaylar 00:03:00

Ders Yorumları

YOK

yıldız
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

DERSİ AL

Öğretmen

140 KAYITLI ÖĞRENCİ

Başka Ders Ara