• GİRİŞ
 • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

DERSİ AL

Liderlik Ücretsiz Sertifikalı Eğitim Hakkında

Günümüzde her alanda pek çok değişiklik meydana gelmektedir. Artık örgütler geçmişe nazaran daha seri hareket etmekte, ayakta kalabilmenin formüllerini aramaktadırlar. Örgütler durağan bir ortamdan dinamik bir ortama geçiş yapmaktadırlar. Günümüz işletmelerinin bu geçişi sağlamaları diğer şirketlerin gerisinde kalmamaları için ise şirketlerin sahip oldukları insan kaynakları son derece önemli olmaya başlamıştır. İyi çalışanlara, iyi idarecilere ve iyi liderlere sahip olmak tüm şirketler için kaçınılmaz olmuştur. Bu yüzyılın liderleri artık bilgiyi, kaynakları, zamanı, değişimleri,kriz anlarını, stresi, riskleri, stratejileri ve süreçleri iyi yönetebilmeli, vizyoner bir bakış açısı ile işlerine yönelmelidirler. Çalışanları ile iyi geçinebilmeli onların fikirlerini önemsemeli, değer verdiklerini onlara bir şekilde ifade etmelidirler. Çalışmada bu konu üzerine önemle eğilinmiştir. Liderlik ücretsiz sertifikalı eğitim, size hem iş dünyasında iyi bir referans olacak, hem de bilginize bilgi katacak.

Liderlik Eğitimi Size Ne Katacak?

Liderlik online eğitiminin genel amacı, çalışmada ilk olarak çok karıştırılan iki kavram olan Lider ve Yönetici kavramları tanımlanmıştır. Ardından konumuzun temelini oluşturan Liderlik olgusu literatürde de yer alan farklı tanımlardan esinlenerek açıklanmıştır. Bu kapsamda verilen genel bilgilerin sonunda ise liderlik yaklaşımları ve liderlik stilleri de açıklanmaya çalışılmıştır.

Liderlik İş Olanakları

Liderlik doğrudan ilişkisi olan iş seçenekleri şunlardır,Özel Kurumlarda takım liderlik de bulunabilir. Özeliklede bulunduğu ve yapmış oldu iş alanında  yöneticilik ve liderlik ruhunu yansıtma şansını  kendinde görücektir. Ayrıca online Liderlik Kursu sonunda Liderlik Ve Yöneticilik Liderlik Başarı Belgesi alarak başarınızı kanıtlayabileceksiniz.

Liderlik Sertifikası

Eğitim sonunda Liderlik Başarı Sertifikası verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayla yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilirsiniz. Başarı sertifikanızı Liderlik interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz.

Liderlik Kurs Süresi

Liderlik uzaktan eğitimi serbest zamanlı olarak 10 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 10 gün içerisinde dilediğiniz zamanda sisteme giriş yaparak eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Sisteme dilediğiniz zamanda özgürce giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Ders Konuları

Liderlik İle İlgili Temel Kavramlar Detaylar 00:14:00
Liderlik Teori Ve Yaklaşımları Detaylar 00:18:00
Liderlik Tarzları Detaylar 00:24:00

Ders Yorumları

5

5
2 yıldız
 • 5 Yıldız2
 • 4 Yıldız0
 • 3 Yıldız0
 • 2 Yıldız0
 • 1 Yıldız0
 1. Liderlik güzeldir.

  5

  Her yöneticinin katılmadı gereken bir eğitim. Çok şey katıyor insana. Aslında beyin fırtınası yaşatıyor.

 2. İçerik inanılmaz güzeldi.

  5

  En son konu da günümüzden örnekler verilmesi ayrıca hoşuma gitti.Bir çalışan olarak yöneticilerin okumasını çok isterdim…

DERSİ AL

Öğretmen

855 KAYITLI ÖĞRENCİ

Başka Ders Ara