• GİRİŞ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

DERSİ AL

İkna Teknikleri Ücretsiz Sertifikalı Eğitim Hakkında

İkna Teknikleri Ücretsiz Sertifikalı Eğitim ile insanlararası iletişimin temel tanımlarında da yer alan tutum kavramı, tutumun ögeleri, ikna kavramı ile iknanın ögelerinin ikna edici iletişim süreci içerisindeki yeri önem taşıyan bir olgu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu bölümde iknanın temel belirleyicisi olan kavramlardan birisi olarak tutum ve ikna kavramının tanımları ile iletişime etkileri gibi kavramlarla, ikna edici iletişim matrisinde yer alan bağımlı ve bağımsız değişkenler gibi kavramlar özellikle ele alınacaktır. Ayrıca iknanın ve ikna etmenin zekâ ve korku gibi kavramlarla olan bağlantısına yer verilecektir. İkna süreci, genel iletişim modelinde olduğu gibi iletişimin en temel dört ögesi olan “kaynak, ileti, kanal ve alıcı” perspektiflerinde, ele alınmış ve iknanın işleyiş süreci açıklanmıştır. İkna Teknikleri Ücretsiz Sertifikalı Eğitim, size hem iş dünyasında iyi bir referans olacak, hem de bilginize bilgi katacak.

İkna Teknikleri Eğitimi Size Ne Katacak?

Tutum ve ikna kavramlarını tanımlayabilecek, tutum ve ikna süreci arasındaki ilişkiyi açıklayabilecek,İkna sürecinin izlediği yolu açıklayabilecek,İkna edici iletişim konusundaki temel yaklaşımları karşılaştırabilecek bilgi ve becerilere sahip olabilirsiniz. Ayrıca online İkna Teknikleri Kursu sonunda İkna Teknikleri Başarı Belgesi alarak başarınızı kanıtlayabileceksiniz.

İkna Teknikleri İş Olanakları

Pazarlamacılık ülkemizde hızla gelişmekte olan bir hizmet alanıdır. Pazarlama şirketlerinde; pazarlama programcısı ve araştırmacı, işyerlerinde satış elemanı, şirketlerde pazarlamacı olarak iş bulabilirler. Bu alanda çalışmak isteyenler için iş alanı çok geniştir. Pazarlama hizmetlerinin sunulduğu, özel sektöre ait kurum ve kuruluşlarda görev alabilirler. Bayanların bu meslekte çalışma oranları oldukça yüksektir. Yabancı dil bilenler uluslararası pazarlama şirketlerinde dolgun ücretle çalışabilmektedirler. Ayrıca online İkna Teknikleri Kursu sonunda İkna Teknikleri Başarı Belgesi alarak başarınızı kanıtlayabileceksiniz.

İkna Teknikleri Sertifikası

Eğitim sonunda İkna Teknikleri Başarı Sertifikası verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayla yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilirsiniz. Başarı sertifikanızı İkna Teknikleri interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz.

İkna Teknikleri Kurs Süresi

İkna Teknikleri uzaktan eğitimi serbest zamanlı olarak 10 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 10 gün içerisinde dilediğiniz zamanda sisteme giriş yaparak eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Sisteme dilediğiniz zamanda özgürce giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Ders Konuları

İkna Kavramı Detaylar 00:06:00
İknanın Psikolojik, Toplumsal ve Mantıksal Boyutları Detaylar 00:05:00
İkna Kuramları Detaylar 00:06:00
İkna Edici İletişimde Kaynak Detaylar 00:07:00
İkna Edici İletişimde Mesaj Detaylar 00:06:00
İkna Edici İletişimde Mesajın Alıcıları Detaylar 00:05:00
Sözsüz İletişim ve İkna Detaylar 00:08:00
İletişim Kampanyaları ve İkna Detaylar 00:08:00

Ders Yorumları

YOK

yıldız
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

DERSİ AL

Öğretmen

1082 KAYITLI ÖĞRENCİ

Başka Ders Ara