• GİRİŞ
 • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

DERSİ AL

Hızlı Okuma Ücretsiz Sertifikalı Eğitim Hakkında

Hızlı Okuma İnsanî ilişkilerde, etkin ve hızlı okuma herkesçe bilindiği gibi oldukça önemlidir.Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri alanında okuyan bir öğrenci hem insan olmanın gereği hem de bölümü ve branşının gereği olarak insanlarla iyi iletişim kurmak
zorundadır. Toplumumuzda okuma alışkanlığı giderek azalmakta kitap okumak insanlara bir külfet gibi görünmektedir. Kitap okumanın bir külfet olmaktan çıkıp insanlara daha çok başarı getirebilmesi için günümüzde “etkin ve hızlı okuma” yöntemlerine ihtiyaç vardır. Hepimiz öğrenci olduğumuz için hayatımızın bazı bölümlerinde zaman zaman sınavlara girmekteyiz. Bildiğiniz gibi lise ve üniversite sınavlarında da başarılı olabilmek için etkin ve hızlı okumak gerekmektedir. Bu yüzden elinizdeki kaynağın bu konuda sizlere rehber olmasını ümit etmekteyiz. Hızlı Okuma ücretsiz sertifikalı eğitim, size hem iş dünyasında iyi bir referans olacak, hem de bilginize bilgi katacak.

Hızlı Okuma Eğitimi Size Ne Katacak?

Hızlı Okuma online eğitiminin genel amacını saymamız gerekirse şu şekilde sıralanır,

1.Okuduğunuzu anlayabileceksiniz.
2. Okuduğunuzu değerlendirebileceksiniz.
3. Hızlı okumanın önündeki engelleri kaldırabileceksiniz.
4. Göz egzersizi ile okumasını hızlandırabileceksiniz.
5. Seçerek okuyabileceksiniz

Hızlı Okuma İş Olanakları

Hızlı Okuma doğrudan ilişkisi olan iş seçenekleri şunlardır:

 • Animatör
 • Sunucu
 • Konuşmacı
 • Seminerlerde
 • Ofis Elemanı

Size en uygun iş hangisi ise onu seçin ve beklentilerinizi karşılayın. Ayrıca online Hızlı Okuma Kursu sonunda Hızlı Okuma Başarı Belgesi alarak başarınızı kanıtlayabileceksiniz.

Hızlı Okuma Sertifikası

Eğitim sonunda Hızlı Okuma Başarı Sertifikası verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayla yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilirsiniz. Başarı sertifikanızı Hızlı Okuma interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz.

Hızlı Okuma Kurs Süresi

Hızlı Okuma uzaktan eğitimi serbest zamanlı olarak 5 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 5 gün içerisinde dilediğiniz zamanda sisteme giriş yaparak eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Sisteme dilediğiniz zamanda özgürce giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Ders Konuları

Temel İdman,Egzersiz Ve Teknikleri Detaylar 00:02:00
Sağ Yarı Beyinle Okuma Detaylar 00:02:00
İletişim Ve Okumak Detaylar 00:05:00
Ön Okumalar Detaylar 00:05:00
Seçerek Okuma Detaylar 00:02:00
Algılama Detaylar 00:03:00
Aktif Pasif Okuma Anlama Detaylar 00:02:00
Çabuk Kavrama-Sağlam Anlama İçin Pratik Tavsiyeler Detaylar 00:05:00

Ders Yorumları

5

5
1 yıldız
 • 5 Yıldız1
 • 4 Yıldız0
 • 3 Yıldız0
 • 2 Yıldız0
 • 1 Yıldız0
 1. İsmet DEREBAŞI13 Eylül 2017 at 11:45 am

  5

  ÇOK DİKKATLİCE OKUDUM VE SON DERECE YARARINI GÖRDÜM, BİLİNÇSİZCE YAPTIĞIM DOĞRU VE YANLIŞLARIMI FARKETTİM EMEĞİ GEÇENLERİ KUTLUYORUM.

DERSİ AL

Öğretmen

1108 KAYITLI ÖĞRENCİ

Başka Ders Ara