• GİRİŞ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

DERSİ AL

Etkili İletişim Ücretsiz Sertifikalı Eğitim Hakkında

Günümüzde küreselleşme ve teknolojide yaşanan gelişmeler birçok yeni kavram ve yönetim anlayışının ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bu yeni yöntemlerle birlikte iş ve çalışma modelleri, örgüt içi ve dışı iletişimin etkin olması gerekliliğini ortaya koymaktadır çünkü iletişim, insan ilişkileri ve etkinliklerinin temelinde yatan en önemli olgudur. İnsanoğlu var olduğu günden bu yana iletişim kurmakta ve ancak iletişim gerçekleştiğinde iş ve sosyal ilişkileri artmaktadır. İnsanlar arasındaki duygu ve düşünce paylaşımı olan iletişim, iletilen bilginin belirli araçlarla hem kaynak hem de alıcı tarafından anlaşılması, aktarılması ya da karşılıklı etkileşimidir. İletişim çağı adı da verilen bu dönemde özel ve mesleki alanda başarılı olmanın yolu, insanın önce kendisiyle sonrada diğer insanlarla sağlıklı iletişim kurabilmesinden geçmektedir. Etkili İletişim Ücretsiz Sertifikalı Eğitim, size hem iş dünyasında iyi bir referans olacak, hem de bilginize bilgi katacak.

Etkili İletişim Eğitimi Size Ne Katacak?

Etkili İletişim online eğitimi ile temel iletişim araçlarını kullanarak etkili iletişim kurabilecek, bireysel özelliklerinizi tanıyıp çeşitli aktiviteler yaparak kendinizi geliştirebilecek, insan ilişkilerini düzenleyen toplumsal kurallara uygun davranabilecek, işletme hakkında bilgi sahibi olarak çalışma hayatında etkili iletişim kurabilecek ve kültürel faaliyetlerle kendini ifade etme yolları geliştirir.

Etkili İletişim İş Olanakları

İş yaşamında iletişim; planlama, koordine etme, örgütleme ve kontrol gibi temel yönetim fonksiyonlarının gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Bu sayede örgütler, görevini yapabilir. İş yapan açısından da etkili iletişimle performans geliştirmeye ve iş doyumuna katkıda bulunur. İletişim; açık, net, içerikli, dolaysız olduğundan, para ve emek boşa harcanmamış ve iş yerinde sağlıklı, üretken bir iletişim kurulmuş olur. Ayrıca online Etkili İletişim Kursu sonunda Etkili İletişim Belgesi alarak başarınızı kanıtlayabileceksiniz.

Etkili İletişim Sertifikası

Eğitim sonunda Etkili İletişim Başarı Sertifikası verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayla yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilirsiniz. Başarı sertifikanızı Etkili İletişim interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz.

Etkili İletişim Kurs Süresi

Etkili İletişim uzaktan eğitimi serbest zamanlı olarak 7 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde dilediğiniz zamanda sisteme giriş yaparak eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Sisteme dilediğiniz zamanda özgürce giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Ders Konuları

İletişim Detaylar 00:06:00
Kendini Geliştirme Detaylar 00:05:00
İnsan İlişkilerini Düzenleyen Kurallar Detaylar 00:06:00
İş Hayatında İlişkiler Detaylar 00:05:00
Sanat Etkinliklerini Takip Etme Detaylar 00:05:00

Ders Yorumları

YOK

yıldız
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

DERSİ AL

Öğretmen

1130 KAYITLI ÖĞRENCİ

Başka Ders Ara