• GİRİŞ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

DERSİ AL

EFT Tekniği Ücretsiz Sertifikalı Eğitim Hakkında

EFT Tekniği Stanford’lu bir mühendis tarafından yazılmıştır. Adımın önünde uzun bir unvan listesine sahip olan bir psikolog değilim. İnsanlar bana Gary veya Dr. derler. Geleneksel bir düşünürseniz, bu sizi sıkabilir. Buna rağmen, bir mühendisin psikoloji alanına girmesinin ne anlamı olabilir? Fizik bilimleri ve akıl bilimlerinin ortak bir yanı yoktur. Bu gerçektir. Duygusal sağlık özgüvenin altındaki temeldir ve özgüven de yaşamın her adımında başarının sıçrama tahtasıdır. Bu yeni bir düşünce değildir. Neredeyse herkes bunu kabul eder ve kendine yardım bütün büyük kitapçılardaki konuyla ilgili kitaplarda omurcuklanmaktadır. EFT Tekniği Ücretsiz Sertifikalı Eğitim, size hem iş dünyasında iyi bir referans olacak, hem de bilginize bilgi katacak.

EFT Tekniği Eğitimi Size Ne Katacak?

EFT Tekniği online eğitiminin genel amacı, EFT tekniklerinin, olduğunuz kişiyi değiştirmenize ve isteklerinizi yaratmanıza katkısı direk değil sadece dolaylı şekildedir. Direnç olmadığı noktada, isteklerimizi zaten yarattığımızı biliyoruz. EFT Teknikleri de, uyumsuz düşünce kalıpları sebebiyle oluşan direnci serbest bırakmaya yarar. Yöntemin adı zaten içeriğini çok güzel anlatıyor Emotional Freedom Techniques (Duygusal Özgürleşme Tekniği), negatif duygudan özgürleşiyorsunuz. Yoksa EFT vuruşları yaptıktan sonra, direk inanç kalıplarınız değişmiş olmuyor. Bunları yapacak olan sizlersiniz. EFT tekniği de, etkili ve güçlü bir destektir.

NLP Teknikleri İş Olanakları

Günümüzde her insanın belirli belirsiz sorunları vardır, bu bazen maddi bazen manevi olabilir. Ancak şu bir gerçek manevi düzen olmadan maddi düzenin fazla anlamı yoktur.EFT koçları bu insanlar için yol göstericidir. Birçok insan artık EFT koçlarına ihtiyaç duymaktadır ve bu meslek dalı oldukça geniş olup birçok yerde iş yapabilmektedir. Ayrıca online EFT Tekniği Kursu sonunda EFT Tekniği Başarı Belgesi alarak başarınızı kanıtlayabileceksiniz.

EFT Tekniği Sertifikası

Eğitim sonunda EFT Tekniği Başarı Sertifikası verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayla yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilirsiniz. Başarı sertifikanızı EFT Tekniği interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz.

EFT Tekniği Kurs Süresi

EFT Tekniği uzaktan eğitimi serbest zamanlı olarak 7 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde dilediğiniz zamanda sisteme giriş yaparak eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Sisteme dilediğiniz zamanda özgürce giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Ders Konuları

EFT Kısım I Detaylar 00:37:00
EFT Kısım II Detaylar 00:28:00

Ders Yorumları

YOK

yıldız
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

DERSİ AL

Öğretmen

870 KAYITLI ÖĞRENCİ

Başka Ders Ara