• GİRİŞ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

DERSİ AL

Diksiyon Sanatı Ücretsiz Sertifikalı Eğitim Hakkında

Diksiyon kelimesi Latince’den gelmektedir. Kelimeleri, duyguları ve düşünceleri en iyi şekilde anlatma olarak tanımlayabiliriz. Başka bir deyişle sözü söyleme sanatıdır diksiyon. Duygu ve düşüncelerimizi en iyi, en anlaşılır biçimde ortaya koyabilmek için sözcüklerin seçiminden, sesimizi ayarlamaktan, vurguları doğru yerlere koymaktan, heceleri ayırmadan konuşmaktan vücut dilini katmaya kadar bir bütün oluşturabiliriz. Ortaya çıkan diksiyonumuzdur. Diksiyon bütün bu parçalardan oluşan bir bütündür. Gerek günlük hayatta gerek iş hayatında güzel ve etkileyici konuşan insanlar,çevrelerinde hayranlık uyandırmaktadırlar. Güzel ve etkileyici konuşabilmenin yolu da iyi bir diksiyona sahip olmaktan geçer. Diksiyon Sanatı ücretsiz sertifikalı eğitim, size hem iş dünyasında iyi bir referans olacak, hem de bilginize bilgi katacaktır.

Diksiyon Sanatı Size Ne Kazandıracak?

– Düzgün ve diyafram nefesi alabilme
– Sesli ve sessiz harfleri doğru ve düzgün kullanabilme
– Cümle içerisinde tonlama ve vurguyu yerine getirebilme
– Konuşmaları jest ve mimiklerle destekleyebilme
– Düzgün ve etkili konuşmayı heyecanlanmadan yapabilme

Bu eğitimin amacı size hayatınız boyunca başarı kazandıracak olan güzel bir diksiyonla konuşmanın anahtarını vermektir. Modüllerde anlatılanları dikkatli bir şekilde okuyup uygulayarak alıştırmaları tekrarlarsanız güzel bir diksiyon kazanabilirsiniz. Böylece insanları etkileme gücüne kavuşmanızın ne kadar kolay olduğunu siz de fark edeceksiniz.Böylelikle bu eğitim ile Diksiyon Sanatı öğrenerek uygulamaya bir adım önde başlayabilirsiniz.

Diksiyon Sanatı İş Olanakları

İş hayatında ve sosyal yaşamda kendini daha iyi ifade edebilmek, daha başarılı sunumlar yapabilmek isteyen katılımcılar içindir. Spikerlik, Oyunculuk, Seslendirme gibi mesleki eğitim gruplarımız bu sınıflardan ayrıdır.

Diksiyon Sanatı Kursu sonunda Diksiyon Sanatı Başarı Belgesi alarak başarınızı kanıtlayabileceksiniz.

Diksiyon Sanatı Sertifikası

Eğitim sonunda Diksiyon Sanatı Başarı Sertifikası verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayla yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilirsiniz. Başarı sertifikanızı Diksiyon Sanatı interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz.

Diksiyon Sanatı Kurs Süresi

Diksiyon Sanatı uzaktan eğitimi serbest zamanlı olarak 3 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 3 gün içerisinde dilediğiniz zamanda sisteme giriş yaparak eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Sisteme dilediğiniz zamanda özgürce giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Ders Konuları

Diksiyon Sanatının Önemi Ve Ses Detaylar 00:10:00
Kelime Ve Söz Noktaları Detaylar 00:12:00

Ders Yorumları

YOK

yıldız
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

DERSİ AL

Öğretmen

1037 KAYITLI ÖĞRENCİ

Başka Ders Ara