• GİRİŞ
 • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

DERSİ AL

Motivasyon Koçluğu Ücretsiz Sertifikalı Eğitim Hakkında

Motivasyon Koçluğu çalışanların iyi çalışmasını destelemek üzere isteklendirme ve  örgütte verimli çalıştıkları takdirde çalışanları mutlu ve huzurlu kılacağına inandırma sürecidir.Kısaca motivasyon başta çalışma hayatı olmak üzere hayatın her dönemini kuşatan,istekleri,ihtiyaçları ve dürtüleri ilgilendiren,önemi inkar edilemez bir olgudur. Motivasyon Koçluğu ücretsiz sertifikalı eğitim, size hem iş dünyasında iyi bir referans olacak, hem de bilginize bilgi katacak.

Motivasyon Koçluğu Eğitimi Size Ne Katacak?

Motivasyon Koçluğu online eğitimi danışanın kendi belirlediği hedeflere, koçun desteğiyle ulaşması ve sorunlarının üstesinden tek başına gelmeyi öğrenmesidir. Koçluk bir gelişim sürecidir. Süreç boyunca danışan, kendisini daha iyi tanır, potansiyelini keşfeder ve hatalarından ders alarak yetkinliklerini geliştirir. Koçluk; mevcut durumundan, daha iyi bir duruma ulaşmak isteyen sağlıklı bireylerle yapılan bir çalışmadır. Koçluk; bu hizmeti alan danışanın, özel ve profesyonel yaşamında, gelişimi hedefleyen ve tümüyle güven ve gizlilik esasına dayanan bir süreçtir.

Motivasyon Koçluğu İş Olanakları

Günümüzde her insanın belirli belirsiz sorunları vardır, bu bazen maddi bazen manevi olabilir. Ancak şu bir gerçek manevi düzen olmadan maddi düzenin fazla anlamı yoktur.Motivasyon koçları bu insanlar için yol göstericidir. Birçok insan artık yaşam koçlarına ihtiyaç duymaktadır ve bu meslek dalı oldukça geniş olup birçok yerde iş yapabilmektedirler. Ayrıca online Motivasyon Koçluğu Kursu sonunda Motivasyon Koçluğu Başarı Belgesi alarak başarınızı kanıtlayabileceksiniz.

Motivasyon Koçluğu Sertifikası

Eğitim sonunda Motivasyon Koçluğu Başarı Sertifikası verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayla yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilirsiniz. Başarı sertifikanızı Motivasyon Koçluğu interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz.

Motivasyon Koçluğu Kurs Süresi

Motivasyon Koçluğu uzaktan eğitimi serbest zamanlı olarak 5 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 5 gün içerisinde dilediğiniz zamanda sisteme giriş yaparak eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Sisteme dilediğiniz zamanda özgürce giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Ders Konuları

Motivasyon Kavramı Detaylar 00:08:00
Motivasyon Teorileri Detaylar 00:07:00
Motivasyon Araçları Detaylar Ücretsiz Eğitim 00:12:00

Ders Yorumları

5

5
1 yıldız
 • 5 Yıldız1
 • 4 Yıldız0
 • 3 Yıldız0
 • 2 Yıldız0
 • 1 Yıldız0
 1. EĞİTİCİ

  5

  TÜM İNSANLARIN ANLAYACAĞI ŞEKİLDE DÜZENLENMİŞ BİR EĞİTİMDİ . TEŞEKKÜRLER.

DERSİ AL

Öğretmen

1003 KAYITLI ÖĞRENCİ

Başka Ders Ara