• GİRİŞ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

DERSİ AL

Latin Dansları Ücretsiz Sertifikalı Eğitim Hakkında

Dans; insan oğlunun var olmasıyla ortaya çıkmış,ilk anlatım sanatıdır. Günümüzde anlatım haricinde estetik kaygıları barındırıp,diğer bedensel aktivitelerle inanılmaz boyutlar almış olan dans, tüm dünyada hızla gelişmektedir.Tarihte bir çok akımla büyüyen dans ölümsüz bir insana benzer;her görüp geçirdiğiyle kendine bir şeyler katar. Bazen yanlış çalışmalara maruz kalıp gelişimi biraz yavaşlamış birazda geriye gitmiş olsa da , dünyada çalışmalarını daha bilimsel yapan bireylerden dolayı günümüzde gelişimi hızlanmaktadır. Ülkemizde ise bu konuda çok az incelemeler yapıldığından bu kitapla doğru eğitim alıp dans konusunda doğru bakış açısına sahip, gelişim amaçlı bir perspektifle bakılması hedeflenmiştir. Latin Dansları ücretsiz sertifikalı eğitim, size hem iş dünyasında iyi bir referans olacak, hem de bilginize bilgi katacak.

Latin Dansları Eğitimi Size Ne Katacak?

Latin Dansları online eğitiminin genel amacı, eğlence hizmetleri departmanında gösterilerde Latin Amerikan dansları temel kural ve temel adımlarını uluslar arası standartlara uygun olarak kullanabilecektir. Eğlence hizmetleri departmanında gösterilerde sergilenecek Latin Amerikan danslarına ait örneklemeleri programa uygun olarak hazırlayabilecektir. Bu eğitimi tamamladığınızda sektördeki otellerde ve şov gruplarında yöntem ve tekniğine uygun olarak dans edebilecek koreografi yapabilecek ve dans grubu organize edebilecek yeterliliği kazanmış olacaksınız.

Latin Dansları İş Olanakları

Bale, opera ve özel gece organizasyonlarında çoğunlukla tercih edilen bir dans koludur. Çalışabilceginiz kurumlar şu şekilde sıralanır, özel Animasyon kuruluşlarında modern dans ve karma dans topluluklarında kolaylıkla kendinize istihdam yaratma şansı bulabilirsiniz. Ayrıca online Latin Dansları sağlığı Kursu sonunda Latin Dansları Başarı Belgesi alarak başarınızı kanıtlayabileceksiniz.

Latin Dansları Sertifikası

Eğitim sonunda Latin Dansları Başarı Sertifikası verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayla yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilirsiniz. Başarı sertifikanızı Latin Dansları interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz.

Latin Dansları Kurs Süresi

Latin Dansları uzaktan eğitimi serbest zamanlı olarak 3 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 3 gün içerisinde dilediğiniz zamanda sisteme giriş yaparak eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Sisteme dilediğiniz zamanda özgürce giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Ders Konuları

Latin Dansları Detaylar 00:17:00
Latin Amerikan Danslarının Sahnelenmesi Detaylar 00:03:00

Ders Yorumları

YOK

yıldız
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

DERSİ AL

Öğretmen

261 KAYITLI ÖĞRENCİ

Başka Ders Ara