• GİRİŞ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

DERSİ AL

Klasik Danslar Ücretsiz Sertifikalı Eğitim Hakkında

Dans; bireyin hareketlerle kendini anlatma sanatıdır. İnsanoğlunun varlığından beri dans bir anlatım sanatıolmuştur. İnsanlar duygularını, düşüncelerini, yaşam tarzlarını,gelenek ve göreneklerini dans aracılığıyla nesilden nesile aktarır. Günümüzde dansın tüm dünyada hızla geliştiğini görmekteyiz. Tabi ki dans, geçmişten günümüze kendine bir şeyler katarak gelmiştir. Bu da onun sürekli gelişmekte olduğunu gösterir. Yalnız bu değişimde dansın orijinalliği bozulmaz.Bu yüzden bu modülde size klasik dansların temel adımları verilmektedir. İlk faaliyette sosyal dans olarak da bilinen danslar hakkında kısa bir tarihçe ve temel adımlar anlatılmaktadır. İkinci faaliyette bu dansların sahnelenmesi hakkında bilgi verilmektedir. Bu eğitim hazırlanmasında konunun uzmanı olan kişi ve kurumlardan faydalanılmıştır. Klasik Danslar ücretsiz sertifikalı eğitim, size hem iş dünyasında iyi bir referans olacak, hem de bilginize bilgi katacak.

Klasik Danslar Eğitimi Size Ne Katacak?

Klasik Danslar sağlığı online eğitiminin genel amacı,eğlence hizmetleri departmanında animatör olarak çalışacak kişilere klasik (sosyal) danslar hakkında doğru bilgi ve beceriler kazandırmaktır. Ne yazık ki,ülkemizde animatörlük yapan birçok kişi dans konusunda yeterli, doğru bilgi ve beceriye sahip değildir. Bu da ülkemizde dansın gelişmesini olumsuz yönde etkilemektedir. Bu eğitim dans konusunda doğru bakış açısına sahip, gelişime açık başarılı dansçı animatörler yetiştirilmesi amaçlanmıştır.Klasik (Sosyal) Danslar modülünü tamamladığınızda sektördeki otellerde ve şov gruplarında yöntem ve tekniğine uygun olarak dans edebilecek koreografi yapabilecek ve dans grubu organize edebilecek yeterliği kazanmış olacaksınız.

Klasik Danslar İş Olanakları

Bale ve Opera organizasyonlarında çoğunlukla tercih edilen bir dans koludur. Çalışabilceginiz kurumlar şu şekilde sıralanır; Özel Animasyon kuruluşlarında, modern dans ve karma dans topluluklarında kolaylıkla kendineze istihdam yaratma şansı bulabilirsiniz. Ayrıca online Klasik Danslar sağlığı Kursu sonunda Klasik Danslar Başarı Belgesi alarak başarınızı kanıtlayabileceksiniz.

Klasik Danslar Sertifikası

Eğitim sonunda Klasik Danslar Başarı Sertifikası verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayla yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilirsiniz. Başarı sertifikanızı Klasik Danslar interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz.

Klasik Danslar Sağlığı Kurs Süresi

Klasik Danslar sağlığı uzaktan eğitimi serbest zamanlı olarak 3 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 3 gün içerisinde dilediğiniz zamanda sisteme giriş yaparak eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Sisteme dilediğiniz zamanda özgürce giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Ders Konuları

Klasik (Sosyal) Danslar Detaylar 00:12:00
2. Klasik (Sosyal) Dansların Sahnelenmesi Detaylar 00:02:00

Ders Yorumları

YOK

yıldız
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

DERSİ AL

Öğretmen

162 KAYITLI ÖĞRENCİ

Başka Ders Ara