• GİRİŞ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

DERSİ AL

Bu dersi almanız için giriş yapmanız gerekmektedir  →   GİRİŞ | KAYIT OL

Halkla İlişkiler Ücretsiz Sertifikalı Eğitim Hakkında

Günümüz koşullarında halkla ilişkiler faaliyetleri, şirketlerin başarıya ulaşması için kullandıkları lüks bir araç olmaktan çıkarak bir zorunluluk hâline gelmiştir.Halkla ilişkiler, dünyada olduğu gibi ülkemizde de hızla yaygınlık kazanmaktadır. Bu meslekte başarılı olabilmek için önce mesleğinizin anlam, önem ve içeriğini doğru şekilde çözümlemelisiniz. Bunun için de farklı halkla ilişkiler tanımlarını incelemeli, tarihsel süreç içinde halkla ilişkilerin nasıl değişip gelişerek günümüzdeki vazgeçilmez bir meslek hâline geldiğini araştırmalısınız. Sektörde çeşitli şirketlerde yapacağınız örgütlenme analizleri, iş yaşamınızda size kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca mesleğinizle ilgili etik kuralları incelemeniz,etik anlayışı gelişmiş bir çalışan olarak iş yaşamınızda saygı görmenizi sağlayacaktır. Halkla İlişkiler ücretsiz sertifikalı eğitim, size hem iş dünyasında iyi bir referans olacak, hem de bilginize bilgi katacak.

Halkla İlişkiler Eğitimi Size Ne Katacak?

Halkla İlişkiler online eğitimi Uluslararası halkla ilişkiler kuram ve kurallarına uygun olarak halkla ilişkiler kavramını araştırabileceksiniz.Uluslararası halkla ilişkiler kuram ve kurallarına uygun olarak halkla ilişkilerle ilgili tarihsel bilince sahip olabileceksiniz. Uluslararası halkla ilişkiler kuram ve kurallarına uygun olarak halkla ilişkilerin organizasyon yapısını analiz edebileceksiniz.Meslek etiğini analiz edebileceksiniz.Halkla ilişkiler faaliyetlerini yürütürken etik ilkelere uygun davranabileceksiniz.

Halkla İlişkiler İş Olanakları

Halkla ilişkiler ve tanıtım elemanı özel kurum ve kuruluşlarda görev yapabilirler. Özellikle özel sektörde hemen hemen tüm büyük şirketlerin halkla ilişkiler birimi vardır. Kendisini iyi yetiştirmiş ve en az bir yabancı dili iyi derecede bilen bir “Halkla İlişkiler ve Tanıtım Elemanı” geniş iş olanaklarına sahiptir.Ayrıca online Halkla İlişkiler Kursu sonunda Halkla İlişkiler Başarı Belgesi alarak başarınızı kanıtlayabileceksiniz.

Halkla İlişkiler Sertifikası

Eğitim sonunda Halkla İlişkiler Başarı Sertifikası verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayla yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilirsiniz. Başarı sertifikanızı Halkla İlişkiler interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz.

Halkla İlişkiler Kurs Süresi

Halkla İlişkiler uzaktan eğitimi serbest zamanlı olarak 10 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 10 gün içerisinde dilediğiniz zamanda sisteme giriş yaparak eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Sisteme dilediğiniz zamanda özgürce giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Ders Konuları

Halkla İlişkiler Kavramı Detaylar 00:05:00
Halkla İlişkilerin Tarihsel Gelişimi Detaylar 00:06:00
Halkla İlişkiler Bölümünün Organizasyonu Detaylar 00:07:00
Halkla İlişkiler Etik Yasalar Detaylar 00:15:00
Reklam Tanıtımı Detaylar 00:07:00
Propaganda Detaylar 00:02:00
Lobi Faliyetleri Detaylar 00:08:00

Ders Yorumları

YOK

yıldız
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

DERSİ AL

Öğretmen

846 KAYITLI ÖĞRENCİ

Başka Ders Ara