• GİRİŞ
 • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

DERSİ AL

Girişimcilik Ücretsiz Sertifikalı Eğitim Hakkında

Günümüzde gelişmiş ülkelerde her yıl milyonlarca iş fikri, girişim ve şirket olarak kurulmakta, hatta bu girişimler zamanla gelişip global şirketlerin temelini oluşturacak kadar büyümektedir. Girişimcilik eğitim almış kişiler de toplumun ihtiyacı olan ürünleri üreterek ve hizmet ederek ticaret yapar. Bu eğitimle kazanç elde etmeyi amaçlayacak ve bu amaçla kendi işletmesini kurmak için harekete geçebileceksiniz. Girişimcilik eğitimi ile başarılı ve uygulanabilir iş fikirleri üretebilir, bu konuda gerekli olan bilgileri kendinize kazandırabilirsiniz. Girişimcilik ücretsiz sertifikalı eğitim, size hem iş dünyasında iyi bir referans olacak, hem de bilginize bilgi katacak.

Girişimcilik Eğitimi Size Ne Katacak?

Girişimcilik online eğitimi ile başarılı ve uygulanabilir iş fikirlerini belirleyebileceksiniz. Şirketleri yapı ve kuruluşları açısından sınıflandırarak, özelliklerini anlayabileceksiniz. İş kurma sürecinde ihtiyaç duyulan çalışma programını tasarlayabilecek, hazırlıkları sağlıklı bir şekilde tamamlayabilmek için iş planı yapabileceksiniz. Fikrinizi işe dönüştürmek için gerekli aşamaları sıralı bir şekilde uygulayabilecek ve işletmenin ayakta kalabilmesi, kapasitenin geliştirilebilmesi için bu gerekli çalışmaları yapabileceksiniz. Ayrıca iş hukuku ile ilgili hükümleri öğrenerek işletmenizi yasal olarak doğru biçimde yönetebileceksiniz.

Girişimcilik İş Olanakları

Girişimci eğitimi alan kişiler, girişimci ruhu sahibi insanlar vizyon sahibi, yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen insanlar oldukları için günümüzde bu tarz insanlar büyük şirketlerde sıkça aranır. Girişimci faaliyetlerini desteklemeyi ve arttırmayı hedefleyen ve bu yönde donanımlı, eğitim görmüş insanlara gereksinim duyan kamu kurumlarında çalışma imkanı bulabilirler. Ekibine liderlik yaparak, zamanını kendisi programlayıp işlerini kendi yönetebilir. Girişimci fikirler ve iş kurma eğitimini tamamlamış katılımcılarımız farklı üretim ve hizmet sektörlerinde yeni iş kurabilir veya kurulmuş olan aile şirketlerinin kurumsallaşmaları konusunda çalışabilirler. Kurumsal girişimcilik faaliyetlerinde bulunmayı amaçlayan kurumsal şirketlerde, bu şirketlerin girişimci ve inovasyon sahibi çalışan ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla istihdam edilebilirler. Ayrıca online Girişimcilik Kursu sonunda Girişimcilik Başarı Belgesi alarak başarınızı kanıtlayabileceksiniz.

Girişimcilik Sertifikası

Eğitim sonunda Girişimcilik Başarı Sertifikası verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayla yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilirsiniz. Başarı sertifikanızı Girişimcilik interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz.

Girişimcilik Kurs Süresi

Girişimcilik uzaktan eğitimi serbest zamanlı olarak 7 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde dilediğiniz zamanda sisteme giriş yaparak eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Sisteme dilediğiniz zamanda özgürce giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Ders Konuları

Başarılı ve Uygulanabilir Bir İş Fikri Belirlemek Detaylar 00:04:00
İşletme Çeşitleri Detaylar 00:03:00
Çalışma Programı Hazırlamak Detaylar 00:02:00
İş Planı Hazırlamak Detaylar 00:04:00
İş Kurmak Detaylar 00:07:00
İşletmeyi Geliştirmek Detaylar 00:01:00
İş Hukuku Detaylar 00:04:00

Ders Yorumları

4

4
1 yıldız
 • 5 Yıldız0
 • 4 Yıldız1
 • 3 Yıldız0
 • 2 Yıldız0
 • 1 Yıldız0
 1. Daha cok ornek eklenmeli

  4

  Örnek bazen cok gerekli olmasa da bazi durumlari açıklamak ve zihinlerde canlandırmak icin örnek vermek güzel olur.

DERSİ AL

Öğretmen

739 KAYITLI ÖĞRENCİ

Başka Ders Ara