• GİRİŞ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

DERSİ AL

Erkek Saç Tasarımı Ücretsiz Sertifikalı Eğitim Hakkında

Online Sahne Makyajı  ücretsiz sertifikalı eğitim Son yıllarda meydana gelen yenilik ve değişmelerle birlikte erkek saç kesimlerinde de kendi alanlarında ilerlemeler kaydedilmiştir. Geçmişte kullanılan teknikler ve saç stilleri, günümüzde yenilenerek karşımıza çıkmaktadır. Bu teknikler ve saç stillerini, kişinin bulunduğu statü ve yaşam tarzları belirlemektedir. Unutulmamalıdır ki iyi ve düzgün kesilmiş bir erkek saçı kişiyi en iyi şekilde yansıtacak ve tüm görünümünün tamamlayıcısı olacaktır. Öğrenme faaliyetinin birinci kısmında kısa erkek saç kesimi, ikinci kısmında değişik modellerde erkek saç kesimi konuları ele alınmıştır. Bu modülü başarı ile tamamladığınızda, erkek saç kesiminin bütün inceliklerini öğrenip en iyi şekilde yapabilecek duruma gelerek, kendi alanınızda tercih edilen elemanlar olacaksınız. Erkek Saç Tasarımı  ücretsiz sertifikalı eğitim, size hem iş dünyasında iyi bir referans olacak, hem de bilginize bilgi katacaktır.

Erkek Saç Tasarımı Eğitimi Size Ne Katacak?

Online Sahne Makyajı ücretsiz sertifikalı eğitimini başarı ile tamamladığınızda, erkek saç kesiminin bütün inceliklerini öğrenip en iyi şekilde yapabilecek duruma gelerek, kendi alanınızda tercih edilen elemanlar olacaksınız. Detaylı olarak saç kesimini tekniğine uygun, değişik modellerde erkek saç kesimini tekniğine uygun uygulayabileceksiniz. Siz de Erkek Saç Tasarımı ücretsiz sertifikalı eğitim alarak bilgi ve seviyenizi bir adım ileri taşıyabilirsiniz.

Erkek Saç Tasarımı İş Olanakları

Erkek berberleri, güzellik enstitülerinde ve berber dükkanlarında çalışırlar. Saç kılları dışında ortam temiz ve aydınlık ancak bazen boya kokuludur. İş sürekli ayakta yürütülür ve zaman zaman geç saatlere kadar çalışma vardır. Berber, saçı ve sakalı aletlerle keserken ve düzeltirken, müşterisi ile yoğun iletişim halindedir. Sahne Makyajı Kursu sonunda Sahne Makyajı Başarı Belgesi alarak başarınızı kanıtlayabileceksiniz.

Erkek Saç Tasarımı Sertifikası

Eğitim sonunda Sahne Makyajı Başarı Sertifikası verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayla yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilirsiniz. Başarı sertifikanızı Sahne Makyajı interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz.

Erkek Saç Tasarımı Kurs Süresi

Sahne Makyajı uzaktan eğitimi serbest zamanlı olarak 7 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde dilediğiniz zamanda sisteme giriş yaparak eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Sisteme dilediğiniz zamanda özgürce giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz

Ders Konuları

Erkek Saç Kesimi
Erkek Saç Kesimi Detaylar 00:04:00
Değişik Modellerde Erkek Saç Kesimi Detaylar 00:05:00
Saç Tıraşı
Saç Tıraşı Detaylar 00:04:00
Tıraş Teknikleriyle Saç Şekillendirme Detaylar 00:02:00
Sakal-Bıyık Tıraşı
Sakal Bıyık Tıraşı Detaylar 00:06:00
Sakal Bıyık Şekillendirme Detaylar 00:10:00

Ders Yorumları

YOK

yıldız
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

DERSİ AL

Öğretmen

149 KAYITLI ÖĞRENCİ

Başka Ders Ara