• GİRİŞ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

DERSİ AL

Cilt Bakımı Ücretsiz Sertifikalı Eğitim Hakkında

Özellikle kadınların daha fazla ihtiyaç duyduğu cilt bakımı bir noktadan sonra zaruri ihtiyaç haline gelmektedir. Çünkü yüz güzelliği tüm hanımların olmazsa olmazı olup, 25 yaş sonrası ortaya çıkan yaşlanma belirtileri, ince çizgiler ve göz çevresindeki çökmeler, kontur bozuklukları için profesyonel cilt bakımı uygulamasına gerek duyulmaktadır. Peki bu işlemleri kendiniz yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise hem daha güzel bir yüze sahip olmak hemde kazanç sağlama imkanlarını hemen tanımaya başlayın. Cilt Bakımı Ücretsiz Sertifikalı Eğitim, size hem iş dünyasında iyi bir referans olacak, hem de bilginize bilgi katacak.

Cilt Bakımı Eğitimi Size Ne Katacak?

Cilt Bakımı online eğitimi ile normal ciltler, kuru ve hassas ciltler, yağlı ve akneli ciltler, olgun ciltlerin temizliği bakımı eğitimi yanında, özel cilt bakımlarından iyontoforez ile cilt bakımı, lifting, oksijen terapisi ve ultrasonik peeling uygulamaları eğitimiyle detaylı bilgiler öğreneceksiniz. Eğitimin amacı; cilt tanımı, bakımı ve korunmasına ilişkin bilgi ve becerileri kazandırmak, kursiyerlerin güzellik ve bakım uygulamaları yapmalarını sağlamak, meslek edinmelerini sağlamak, makyaj malzemesi seçiminden vücut yapısına göre makyaj uygulamalarına kadar farklı konularda yeterli bilgi vermektir.

Cilt Bakımı İş Olanakları

Güzellik merkezleri, güzellik salonları, masaj salonları gibi kapalı yerlerde, cilt bakımı ve güzellik sektöründe çağın teknolojisini kullanarak, müşterilerinin istekleri doğrultusunda vücut ve cilt bakımı, epilasyon, makyaj, masaj, el, ayak ve tırnak bakımını yapabileceksiniz. Ayrıca online Cilt Bakımı Kursu sonunda Cilt Bakımı Belgesi alarak başarınızı kanıtlayabileceksiniz.

Cilt Bakımı Sertifikası

Eğitim sonunda Cilt Bakımı Başarı Sertifikası verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayla yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilirsiniz. Başarı sertifikanızı Cilt Bakımı interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz.

Cilt Bakımı Kurs Süresi

Cilt Bakımı uzaktan eğitimi serbest zamanlı olarak 7 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde dilediğiniz zamanda sisteme giriş yaparak eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Sisteme dilediğiniz zamanda özgürce giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Ders Konuları

Cilt Temizliği ve Bakımı
Normal Ciltlerin Temizliği ve Bakımı Detaylar 00:07:00
Kuru ve Hassas Ciltlerin Temizliği ve Bakımı Detaylar 00:02:00
Yağlı ve Akneli Ciltlerin Temizliği ve Bakımı Detaylar 00:04:00
Olgun Cildin Temizliği ve Bakımı Detaylar 00:05:00
Özel Cilt Bakımı Teknikleri
İyontoforez ile Cilt Bakımı Detaylar 00:03:00
Lifting Uygulamaları Detaylar 00:03:00
Oksijen Terapi Uygulamaları Detaylar 00:05:00
Ultrasonik Peeling Uygulamaları Detaylar 00:02:00

Ders Yorumları

YOK

yıldız
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

DERSİ AL

Öğretmen

402 KAYITLI ÖĞRENCİ

Başka Ders Ara