• GİRİŞ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

DERSİ AL

Bu dersi almanız için giriş yapmanız gerekmektedir  →   GİRİŞ | KAYIT OL

Beden Dili Ücretsiz Sertifikalı Eğitim Hakkında

Beden dili insanın kendini ifade edebileceği yöntemlerin en doğalıdır. Karşınızdaki kişiyi anlamanın yolu da onun beden dilini çözmekten geçer. Amacımız, size beden dili ile ilgili bilgiler vererek insanların duygu ve düşüncelerini anlamanızı kolaylaştırmak, kendi davranışlarınızı geliştirmek ve çevrenizdeki insanlarla daha iyi iletişim kurmanızı sağlamaktır.Her insan, sevginin ve ilginin fazlasını bekler. Siz de beden dili ile ilgili bilgilerinizi kullanarak insanlara olumlu yaklaşın ve onlara hayatı kolaylaştırmaya çalışın. Unutmamalısınız ki sevgi ve dostluk bağlarının kurulması, insanları doğru anlamaktan ve onlara doğru davranmaktan geçer.Beden dili konusunda kendinizi donattığınız her bilgiyle çevrenizdeki insanlarla güzel diyaloglar kurabileceksiniz.İnsanları algılarken onların kişisel özellikleri, kültür seviyeleri, yaşadıkları ortam gibi özel koşullarını göz önünde bulundurmanız sizi, daima doğru sonuca götürecektir. Beden Dili ücretsiz sertifikalı eğitim, size hem iş dünyasında iyi bir referans olacak, hem de bilginize bilgi katacaktır.

Beden Dili Eğitimi Size Ne Katacak?

Online Beden Dili ücretsiz sertifikalı eğitim ile işinizin gereğine uygun beden dili ile mesaj gönderebileceksiniz.İletişim kurduğunuz kişilerin beden dilini anlayabileceksiniz. Böylelikle bu eğitim ile Beden Dili öğrenerek uygulamaya bir adım önde başlayabilirsiniz.

Beden Dili İş Olanakları

İş hayatında ve sosyal yaşamda kendini daha iyi ifade edebilmek, daha başarılı sunumlar yapabilmek isteyen katılımcılar içindir. Spikerlik, Oyunculuk,Pazarlamacılık,Satış odaklı Özel Kurumlar ve birçok Danışmanlık sektörlerinde Beden Dili Kursu sonunda Beden Dili Başarı Belgesi alarak başarınızı kanıtlayabileceksiniz.

Beden Dili Masajı Sertifikası

Eğitim sonunda Beden Dili Başarı Sertifikası verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayla yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilirsiniz. Başarı sertifikanızı Beden Dili interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz.

Beden Dili Kurs Süresi

Beden Dili uzaktan eğitimi serbest zamanlı olarak 3 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 3 gün içerisinde dilediğiniz zamanda sisteme giriş yaparak eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Sisteme dilediğiniz zamanda özgürce giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz

Ders Konuları

Mesaj Türleri Detaylar 00:02:00
Beden Dili Detaylar 00:08:00

Ders Yorumları

YOK

yıldız
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

DERSİ AL

Öğretmen

1055 KAYITLI ÖĞRENCİ

Başka Ders Ara